Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Nowa Wieś - Ochotnicza Straż Pożarna” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Akcje gaśnicze, ćwiczenia i zawody”

 

Lata 70. Zawody strażackie.

Kolekcja (zbiór/zespół): Nowa Wieś - Ochotnicza Straż Pożarna, Słowa kluczowe: Ochotnicza Straż Pożarna, Nowa Wieś, zawody strażackie


Wersja cyfrowa dostępna w Bibliotece w Michałowicach.

Zdjęcie wykonane prawdopodobnie w latach 70. podczas zawodów strażackich w dniu ochrony przeciwpożarowej w Pruszkowie. Startuje sekcja Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi.


Nazwa dokumentu: Lata 70. Zawody strażackie.
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Nowa Wieś - Ochotnicza Straż Pożarna
Teczka (jednostki archiwalna): Akcje gaśnicze, ćwiczenia i zawody
Numer ID: CATL 125 B / 15.2.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: lata 70.
Wytwórca: Ochotnicza Straż Pożarna
Miejsce wytworzenia: Pruszków
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice, Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wsi - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Na Tych Samych Warunkach (CC-BY-NC-SA)
Słowa kluczowe: Ochotnicza Straż Pożarna, Nowa Wieś, zawody strażackie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Akcje gaśnicze, ćwiczenia i zawody"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.